Piotr Ciupa

Full Stack Developer

O MNIE

W branży pracuję od września 2016 roku.
Zanim podjąłem pierwszą pracę jako programista studiowałem Informatykę w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Po ukończeniu drugiego semestru postanowiłem przyspieszyć tok wydarzeń i rozpocząłem naukę na własną rękę. Po połowie roku zdobyłem zatrudnienie w firmie Oneglobe w Szczecinie, w której nabyłem bardzo cenne doświadczenie.

Od czerwca 2017 roku rozpocząłem dodatkową pracę jako freelancer tworząc strony internetowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i jako podwykonawca. Zajmuję się tworzeniem oraz przenoszeniem stron internetowych na systemy CMS oraz tworzeniem aplikacji internetowych typu Single Page Application. Tworząc typowe strony internetowe i portale najczęściej wykorzystuję CMS Wordpress lub Joomla!. W przypadku sklepów internetowych wykorzystuję wtyczkę WooCommerce. Do dedykowanych stron i aplikacji używam frameworka Laravel 5, a SPA tworzę za pomocą Frameworka Angular 2.

Jestem wszechstronny. Zajmuję się zarówno analizą wymagań funkcjonalnych, cięciem layoutów graficznych, programowaniem logiki biznesowej, projektowaniem baz danych czy doradztwem w kwestiach marketingu. Klientom pomagam również w kwestiach hostingu oraz pozycjonowania. Przy tworzeniu projektów graficznych pracuję z bardzo dobrym grafikiem.

Czas wolny spędzam przy książce, ucząc się gry na gitarze lub poznając nowe technologie programistyczne.

MOJE KOMPETENCJE

CSS3, Bootstrap, Sass, Less

Javascript, jQuery

Angular 2

Laravel 5

Vue.js

PHP

Napisz do mnie

Kontakt

Usługi

  • Tworzenie stron internetowych
  • Aplikacje dedykowane
  • Wsparcie techniczne